Трансформуючи дітей у образ Христа
через Його Церкву

Служіння поколінням було створено у відповідь на велику любов Бога до дітей та Його Церкви. Ми співпрацюємо з церквами, щоб більш ефективно працювати в служінні дітям та підліткам. Ми пропонує інноваційні програми розвитку дитячих служителів та готуємо відповідні ресурси викладання Біблії.

Чому ми існуєм?

Ми віримо в преображення дітей через церкву, тому допомагаєм їй знаннями та ресурсами

Коротко про

Служіння поколінням

Що ми робим?

Ми споряджаєм вчителів недільних шкіл знаннями та необхідними ресурсами для більш ефективного служіння.

Як ми це робим?

Впродовж року ми проводимо навчання по Моделі дитячого служителя, а також створюєм нові матеріали для служіння.

Ірина Жежера
Директор місії

Любов Мирончук
Менеджер

Публікацій

Тренінгів/рік

Учасників

Модель дитячого служителя

Одним з важливих аспектів роботи з дітьми є комплексне подання матеріалу в залежності від вікових особливостей та індивідуального розвитку кожної дитини зокрема. В сучасній практиці більшість програм мають в собі за основу візуальне чи аудіальне подання матеріалу. Ми не обмежилась цим завданням і створили нову п’ятиступеневу Модель дитячого служителя, що використовує не лише візуальне чи аудіальне сприйняття інформації, але також емоційне і тактильне. Модель дитячого служителя допомагає дітям на власному досвіді відчути та пережити ті емоції і почуття, що мали герої Біблії і що залишились актуальними і в нашому житті.

01 - СТОСУНКИ

02 - ДОСВІД

03 - ІСТИНА

04 - ОБГОВОРЕННЯ

05 - РЕФЛЕКСІЯ

Нові Проекти

Ми завжди працюємо над корисними ідеями та втілюємо їх у матеріали. Завдяки нашій креативній команді, дуже скоро ви побачите нові інструменти для вашого служіння! Чекайте незабаром: 

  • 15 зустрічей для підлітків 73% 73%
  • Криза лідерства 45% 45%
  • Моб додаток 32% 32%

+49 856 9568 95

info@vetcare.com

39 Lion Street
London-Lutton

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Send Us a Message

Dr. Frederick Lahodny

Even though using “lorem ipsum” often arouses curiosity due to its resemblance to classical Latin, it is not intended to have meaning. Where text is visible in a document, people tend to focus on the textual content rather than upon overall presentation.